مهمترین ویژگی که دستگاه فیاب  شرکت دی اف آر (DFR) مدل DFR 133 را از سایر دستگاه های هم ردیف خود متمایز می سازد قابلیت پیدا کردن همزمان ف و حفره است. با استفاده از این قابلیت هنگام کاوش ف هر نوع حفره ای را نیز پیدا خواهید کرد. در حالت آنالیز زمین در صفحه نمایش دستگاه به صورت زنده گرافیک دو بعدی کشیده و نمایش داده شده می شود و همزمان حسگر فات نیز، تفکیک ف و حفره را نمایش می دهد. پیمکس 3 تنها دستگاه فیابی هست که این سه کار را همزمان انجام می دهد. با حالت اسکن تصویری می توانید تصویر زنده سه بعدی دقیق و بدون خطا دریافت و مشاهده کنید.

یکی از مشکلات مهمی که اپراتورهای دستگاه های فیاب و طلایاب با آن مواجه هستند عدم ثبات و یا عدم پایداری تنظیمات دستگاه می باشد که اپراتورها از آن رنج می برند. فیاب دی اف آر DFR 133 را با طراحی و ساخت منحصر بفردی ساخته است که باعث ثبات بیشتری در هنگام کاوش در زمینها مختلف می شود. ذرات، مواد معدنی، نمک، زمین های خیس و مرطوب، زمینهای کوهستانی، زمین های دارای سفتی و سختی بالا هیچ گونه تاثیری بروی دستگاه فیاب دی اف آر DFR 133  نمی گذارند و دستگاه هیچگونه واکنش اضافی که خطا محسوب می شود را نشان نمی دهد. با فیاب و طلایاب فیاب دی اف آر DFR 133 هیچ وقت فیابی بیهوده و بی نتیجه نخواهد ماند.


فروش فیاب بونتی هانتر در تهران 09197977577

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوستالژیا پرشین ویبره-persian-vibration کاراکتر تنها صفحه وب|هر آنچه مورد نیاز شماست خاطرات من در آرزوی تو تا عمر هست خواهم بود... ❤M❤ girl mtina باران در راه